SENSEO EMALIA ALKIDOWA DO DREWNA I METALU

Emalia alkidowa SENSEO produkowana jest z najwyższej jakości surowców, a specjalnie opracowana receptura zapewnia jej wyjątkowe właściwości aplikacyjne. Emalia alkidowa SENSEO ma łagodny zapach.
Cechuje się doskonałym kryciem, a uzyskane powłoki są wysoce odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Emalia alkidowa SENSEO jest doskonale przyczepna do podłoża, zaś zastosowanie w jej recepturze unikatowej formuły gwarantuje krótki czas schnięcia.
Emalia alkidowa SENSEO stanowi idealne połączenie cech decydujących o właściwościach aplikacyjnych i użytkowych produktu.


Łagodny zapach
Emalia SENSEO to produkt tworzony w harmonii ze środowiskiem naturalnym.Nie zawiera szkodliwych dla zdrowia związków chromu i ołowiu. Jedną z największych zalet produktu jest jego łagodny zapach, co jest bardzo istotne przy pracach prowadzonych wewnątrz pomieszczeń.
Odporność na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne
Emalia SENSEO zawiera w swoim składzie specjalnie dobrane składniki powłokotwórcze - wysokiej jakości żywicę alkidową, która decyduje o dobrej przyczepności i nadaniu powłoce odpowiednich parametrów wytrzymałościowych.
Doskonałe krycie
Emalia alkidowa SENSEO charakteryzuje się doskonałym kryciem. Jest to możliwe dzięki idealnie dobranemu układowi pigmentów organicznych i nieorganicznych.
Krótki czas schnięcia
Emalia alkidowa SENSEO stworzona została z wykorzystaniem unikalnej formuły - receptura produktu zawiera specjalny dodatek wspomagający proces wysychania i utrzymuje stabilność tego parametru w czasie. Zapewnia to krótki czas schnięcia, co przekłada się na sprawne, nieprzedłużające się w czasie malowanie.
Wysoka wydajność
Jedną z ważniejszych korzyści, którą otrzymuje klient dokonujący zakupu emalii SENSEO jest jej wysoka wydajność. Jednym litrem farby można pomalować do 14 m2 (przy jednokrotnym malowaniu).
Szerokie zastosowanie
Emalia alkidowa SENSEO przeznaczona jest do dekoracyjnego i ochronnego malowania powierzchni drewnianych, drewnopochodnych, tj.: okna, drzwi, meble itp., a także tynków i metali, np.: bram, ogrodzeń itp., użytkowanych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.


pdf Karta techniczna // Rozmiar 0.09 MB
na gor