EMULSJA BIAŁA

SENSEO MATOWA LATEKSOWA FARBA DO WNĘTRZ

Farba SENSEO przeznaczona jest do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów z zapraw cementowych, cementowo-wapiennych, wapiennych, gipsowych, płyt gipsowokartonowych, drewnianych i z materiałów drewnopochodnych, cegły, kamienia wewnątrz pomieszczeń. Daje matowe, w pełni pozwalające "oddychać ścianom" powłoki. Dzięki Triple Advantage System farba do wnętrz SENSEO zapewnia doskonałe krycie, wysoką wydajność oraz trwały kolor. Odpowiednio skomponowana receptura SENSEO sprawia, że aplikacja wyrobu jest wyjątkowo łatwa, a końcowy efekt dekoracyjny w pełni satysfakcjonujący.


Dostępne opakowania 3L, 5L, 10L
Wydajność do 14m2/L przy jednokrotnym malowaniu
Dostępne kolory biały
Wygląd powłoki matpdf Karta techniczna // Rozmiar 0.73 MB


Triple Advantage System
  1. Triple Advantage System Doskonałe krycie - Farby SENSEO charakteryzują się doskonałym kryciem. Jest to możliwe dzięki precyzyjnie zachowanym proporcjom pomiędzy żywicami i odpowiednio dobranymi środkami wypełniającymi.
  2. Wysoka wydajność - Jedną z ważniejszych korzyści, którą otrzymuje klient dokonujący zakupów farb SENSEO jest ich wyjątkowa wydajność. Jednym litrem farby można pomalować 14 m2.
  3. Trwałe kolory - Farby SENSEO zawierają w swoim składzie specjalnie dobrane składniki powłokotwórcze, pigmenty i plastyfikatory, które decydują o wysokiej trwałości barwy, bardzo dobrej przyczepności i nadaniu powłoce odpowiednich parametrów wytrzymałościowych.
Tikspotropia i oddychanie ścian
brak chlapania podczas malowaniaFarby SENSEO charakteryzują się wysoką tiksotropią, czyli gęstą konsystencją w opakowaniu, przy jednoczesnym zachowaniu lekkości podczas malowania. Zastosowanie odpowiedniej kombinacji środków pomocniczych pozwoliło na uzyskanie dodatkowego efektu, jakim jest brak chlapania podczas malowania.

OddychaSENSEO to także wysokie parametry paroprzepuszczalności. Dzięki odpowiedniej strukturze powłoki, cząsteczki pary wodnej swobodnie wydostają się z podłoża na zewnątrz. Zapobiega to kondensacji pary wodnej w ścianie i powstawaniu ognisk korozji biologicznej.

wstecz